ZNAJDŹ LOKAL

ZNAJDŹ LOKAL:

HI Strona internetowa Tlo Na Sokratesa FIN

Przestronność

I etap inwestycji składa się z siedmio i dziewięciopiętrowego budynku. W „Na Sokratesa” znajdują się lokale o różnorodnym metrażu: od 29.68 m2 do 104 m2, składające się z funkcjonalnych i przestronnych pomieszczeń. Ogromną zaletą mieszkań jest zapewniony - w większości z nich - podział stref funkcjonalnych na część nocną i dzienną. Tak starannie i przemyślanie zaprojektowane wnętrza sprawiają, że ich urządzanie jest prawdziwą przyjemnością. W każdym z mieszkań znajdują się dodatkowe powierzchnie w formie balkonu, tarasu lub – jak w przypadku lokali położonych na parterze – ogródka lokatorskiego.

II etap inwestycji Na Sokratesa cechuje nowoczesny, dziewięciopiętrowy budynek. W tej części "Na Sokratesa" powstało aż 186 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Znajdują się tutaj zarówno małe i funkcjonalne mieszkania, jak i duże i przestronne apartamenty.

 

OPIS INWESTYCJI

LOKALIZACJA INWESTYCJI

GALERIA

MIESZKANIA

OFERTA PROMOCYJNA

KONTAKT

ico tel ZADZWOŃ 22 518 62 62
ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Zaznaczenie zgody jest jest wymagane
 6. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 9. *
     OdświeżNieprawidłowe dane