ZNAJDŹ LOKAL

ZNAJDŹ LOKAL:

HI Strona internetowa Tlo Na Sokratesa FIN

Finał akcji „Dziecięce marzenie” na Bielanach

29 maja 2016 roku odbył się finał akcji „Dziecięce marzenie”. Impreza odbywała się nie tylko na Bielanach, ale także w pozostałych 11 dzielnicach Warszawy, które włączyły się do akcji. Dzięki wydarzeniu ponad sto dzieci otrzymało upominki. Radość obdarowywanych była bezcenna!

Piknik pod hasłem ”Uśmiechnij się na Piaskach” na Bielanach

W sobotę 21 maja 2016 roku na placu zabaw „Plastusiowo” przy ul. Kochanowskiego 22, odbył się piknik sportowo-rekreacyjny. Organizatorem całej imprezy była Dzielnica Bielany m.st. Warszawy, Klub Piaski oraz TKKF Piaski. Zarówno pogoda, jak i uczestnicy dopisali.

XXII Bielański Przegląd „Taneczny Krąg 2016”

14 maja 2016 roku odbył się XXII Bielański Przegląd „Taneczny Krąg 2016”, podczas którego zaprezentowały się zespoły taneczne z warszawskich Bielan. W sali gimnastycznej Gimnazjum nr 73 zaprezentowano 25 układów tanecznych. Do finału zakwalifikowali się wybrani przez jury.

Ekologiczny Piknik Rodzinny na Bielanach

23 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 247 na Bielanach odbył się Ekologiczny Piknik Rodzinny. Zgromadzeni goście wzięli udział w degustacji potraw konkursowych. Nie zabrakło pięknej pogody, dobrej muzyki i oczywiście dobrej zabawy ze Słoniem Bielańskim.

„Tulipanowy Festyn Rodzinny” na Bielanach

16 kwietnia w Parku Kępa Potocka przy ul. Gwiaździstej odbył się „Tulipanowy Festyn Rodzinny”. Wszystko to w niezwykłej scenerii: rzece rozkwitłych tulipanów. Nic dziwnego, że zarówno pogoda, jak i frekwencja dopisały. Piknik zainaugurował Grzegorz Pietruczuk i Włodzimierz Piątkowski.

100-lecie przyłączenia Bielan do Warszawy

8 kwietnia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej przy ul. Słowackiego 52/54 odbył się wykład o historii Bielan oraz Żoliborza z okazji 100 rocznicy przyłączenia tych dwóch dzielnic do Warszawy. W wykładzie liczny udział wzięli mieszkańcy dzielnic oraz zaproszeni goście.

Ekwador w Bielańskim Ośrodku Kultury

Już 30 marca 2016 roku o godzinie 18.00 w Bielańskim Ośrodku Kultury odbędzie się kolejna impreza z cyklu „Wieczór międzynarodowy”. Tym razem przeniesiemy się do Egzotycznego Ekwadoru. Bilety w cenie 15zł można zakupić od 21 marca. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

Gran Prix Bielan w tenisie stołowym

Na Bielanach trwa Grand Prix Bielan w tenisie stołowym dla uczniów ze szkół podstawowych oraz gimnazjów. 21 lutego 2016 roku w szkole przy ul. Balcerzaka rywalizowało ze sobą 67 uczestników, walczących o zwycięstwo w turnieju XX GP Bielan. Turniej zorganizował Uczniowski Klub Sportowy 273 Bielany oraz Urząd Dzielnicy Bielany.

Wystawa „Tylko spokój nas uratuje” w Bielańskim Ratuszu

Od 23 marca do 29 kwietnia 2016 roku w ratuszu Dzielnicy Bielany, w godzinach 8.00-16.00 będzie można obejrzeć wystawę pod hasłem „Tylko spokój nas uratuje”. Jest ona poświęcona innowacyjnym metodom poprawy bezpieczeństwa na miejskich ulicach. Zapraszamy serdecznie do foyer Sali widowiskowej przy ul. Jarzębskiego.

Jarmark Kazimierski na Bielanach

W dniach 5-6 marca w Bielańskim Ośrodku Kultury przy ulicy Goldoniego 1, odbył się Jarmark Kazimierski. Jest to cykliczna impreza, która odbywa się tuż przed nadchodzącymi Świętami Wielkiej Nocy. Jarmark to okazja do spotkania z lokalnym rękodziełem, przysmakami i muzyką.

Festyn Historyczny na Bielanach

W niedzielę 14 lutego na Bielanach odbył się Festyn Historyczny. Wydarzenie miało miejsce w ramach edukacyjnej wioski „Bielański Gród”, która w dniach 8-13 lutego działała w Parku Kępa Potocka. Obie imprezy były częścią ogólnopolskiego projektu „Piastowski Gród”.

Wioska edukacyjna „Bielański gród” na Bielanach

8 marca w bielańskiej części Parku Kępa Potocka otwarta została wioska edukacyjna „Bielański Gród”. Jest ona częścią ogólnopolskiego projektu  „Piastowski gród”, który powstał z okazji przypadającej na ten rok, 1050-tej rocznicy założenia Państwa Polskiego. Organizatorami projektu są Dzielnica Bielany.

ico mail NAPISZ DO NAS

 1. *
  Nieprawidłowe dane
 2. *
  Nieprawidłowe dane
 3. *
  Nieprawidłowe dane
 4. *
  Nieprawidłowe dane
 5. Zaznaczenie zgody jest jest wymagane
 6. Informujemy, że maja Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wyrażoną poniżej, kierując informację o jej wycofaniu na adres: sprzedaz@homeinvest.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 7. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 8. *

  Wymagane jest zaznaczenie tego pola
 9. *
     OdświeżNieprawidłowe dane